11 Nisan 2013 Perşembe

gözlemci Eylül'den

Özlemceğzimin yazısına yorum yazıyordum ki aklıma dün yaşadığım bir şey geldi.ben dışardayken böyle farklı anları gözlemlemeyi çok severim.tanımam etmem etrafımdaki insanları ama hareketlerini incelemeyi severim bazen amaçsızca.
dün alışveriş merkezindeyken bir ana şahit oldum.
yürüyen merdivendeyim.önümde de genç bir çift var,onların önünde de bir bayan var ki dar bir pantolon giymiş koca totosuna :)
çocuğun göz kayıyor tabii oraya,tam arkalarında ve ortalarında durduğumdan gayet rahat gözlem yapıyorum ben de o arada :) kız da bir bayanın totosuna bakıyor bir sevgilisinin gözünün içine.kız,sevgilisinin gözlerinin yanlış bölgelere kaydığını farketti,sinirli bir şekilde bakış atıyor sevgilisine ama sevgilisi farkında değil (mal!) :) kim farkında peki?tabiiki ben :) kız bir ara dönüp bana baktı,sinirliydi.ben de gayri ihtiyari sırıtıyordum o sırada :) gözlerimi kaçırıverdim,merdivenin de sonuna gelmiştik Allah'tan,ayrıldık oracıkta  :) sonrasında neler oldu bilemeyeceğim,orasını göremedim :)

demem o ki birileri bir şeyler yaşıyorken,başka birileri bu ana tanıklık edebiliyor.
hayat ne garip di mi te Allahım yaaa :)

8 yorum:

 1. Bazı hanımlarda o kadar dar giyiniyor ki ben bile ağzım açık bakakalıyorum.. Bu kadar da olmaz diyorum yanee :) Hoş olmamış çocuğun yaptığı da mal gerçekten.. Bende otobüste insanları takip ediyorum, kim kimi dikizliyor kim kiminle nerede oynuyorum hahaha bende de var bir gariplik:))Kimsenin haberi yok ama birileri onları gözetliyor, bizi de gözetleyenler gibi aslında:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de bakıyorum ne yalan söyleyeyim :)
   birbirlerine bakanları dikizlemek benim favorim zaten.onlar birbirine bakıyor,ben onlara bakıyorum :)
   o arada biri de bana bakıyor olabilir tabi,karıştı bu dikiz işi :)

   Sil
  2. bana birinin baktığını yakalarsam ters ters bakıp" ne bakıyon panpa, birine mi benzettin" cümlesini kuruyorum içimden.. Ergen psikolojisinden çıkamadım hala geldim 30 yaşına halbuki :))

   Sil
  3. 30 mu? :)
   dur özlem dur,ben 40 o zaman naptın sen yahu? :)

   Sil
  4. hahahha tamam ya 30 dan 5 çık :))

   Sil
  5. tamam oldu şimdi:)
   ben de 30dan 3 çıkarayım bari :)

   Sil
 2. Kesinlikle dışarıda kıyameti koparmıştır kesin kadın
  ama bazı kadınlar da öyle bir giyiniyor ki bakmamak mümkün olmuyor
  zor işler zor:)

  YanıtlaSil

tekrar tekrar beklerim efendim,özletmeyin kendinizi :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popüler Yayınlar